Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


İlk Bakış : Sezon 12  (Okunma sayısı 6964 defa)

Sezon 12 yakında başlayacak!  Sezon başlamadan önce yeni sezonda bizleri neler bekliyor kısaca bakalım.Yeni Balans Değişiklikleri:

Patch 2.6.1, Class Set itemleri, Legendary İtemler ve karakterlerin beceriler için yeni güncellemeler getirdi. İster eski buildleri tekrar keşfetmek ya da yalnızca en sevdiğiniz favori oyuncuyla oynamak isteyin, oyunun tadını çıkarmanın birçok yolu var bu sezonda.


Kozmetik Ödüller :

Geleneğe göre yeni sezon olan Sezon 12, Sezon Seyahatinde ilerleyerek elde edilebilecek yeni kozmetik ödülleri sunacak. Seçkin Conqueror Setinin Göğüs ve Eldiven eklentilerine ek olarak, High Heaven temalı yepyeni bir portre serisi mevcut olacak. Kozmetik kanatları toplayanların keyfini çıkaranlar, karakterinize belirgin bir şekilde melek görünüm kazandıran yeni bir kanat olan Fiacla-Géar'ı elde ederek keyiflerini bir yükseğe çıkartabilecekler..Sezon Journey Ödülleri :

Bir önceki sezon olduğu gibi bu sezonda Conqueror görevini tamamladıktan sonra ekstra stash kazanacaksınız. Eğer Tüm Stashlar tamamladıysanız ekstra bir tane elde edemeyeceksiniz. (Toplamda 10 olacak)

Bunun için aşağıdaki görevleri bitirmeniz gerekecek.

Torment XIII Rift 'i 5 dakika altında bitirmelisiniz.
Greater Rift 60 solo bitirmelisiniz.
Torment XIII'de Greed 'i öldürmelisiniz.
Torment XIII 'de Spider Queen'ı 15 saniyeden daha kısa sürede öldürmelisiniz.
Legendary veya Set item Reforge etmelisiniz.
Level 50 veya daha yüksek 1 Legendary Gem'i Ancient iteme ilave etmelisiniz.
Level 55 3 adet Legendary Gem yapmalısınız.
2  Conquests tamamlamalısınız.


Sezonsal Conquestler :

Her sezon olduğu gibi bu sezonda bazı eski conquestler güncellenerek yada hiç üzerinde oynama yapmadan karşımıza çıkıyor.Haedrig’s Gift :

Bu sezon gene oynadığınız klasın bir set itemini sezon journey görevleri sonunda elde edeceksiniz ve gene bu set item rotasyona uğramış bir şekilde karşımıza çıkıyor. Bu set itemler aşağıdaki gibidir. Chapters 2, 3, ve 4 bittikten sonra tüm set tamamlanmış olacak.

Barbarian – Immortal King’s Call
Crusader – Seeker of the Light
Demon Hunter – Natalya’s Vengeance
Monk – Uliana’s Stratagem
Necromancer – Trag’Oul’s Avatar
Witch Doctor – Spirit of Arachyr
Wizard – Vyr’s Amazing  ArcanaYeni sezonda görüşmek üzere......

By : Diabolus 31.10.2017 | 11:48
Etiketler:
FreeX 03.11.2017 | 12:08


Sezon nerdeyse başlıyacak ama hala ne oynamak istediğime karar veremedim. Bu sezon Barbar sezonu olucak diyenleride anlamış değilim leader boarda bakınca hala en ezik barbar diye görünüyor solo da diğer class lara göre bence hala zayıf !!! Rift yaparken seri olabilir ama yuksek gr ler için bence yeterli değil. Yuksek lvl gr ler için de classlar aynı gibi  wd nec  barb  monk olarak gözüküyor.


ELendiL 03.11.2017 | 21:48


İş yüzünden uzuuun süredir giremiyorum buradan tüm dostlara öncelikle selamlar.
Barbara ezik dahi dedirtmiyorum freex malesef. Tabiki barbar kasacağız :))


Nekroses 04.11.2017 | 12:33


Barbar konusunda emin değilim ama Son yamadan önce Leader boardlar kilitlendi. Şu anki liste güncel değil.


xmen898 14.12.2017 | 04:25


merhabalar ben 2 3 sezondur adam akıllı oynamıyorum oyunu pek de takip edemedim acaba bu sezon 12 ne zaman sona erecek sezon 13 de bizi neler bekliyor ve sezon 13 ün tarihi bellimidir taşekkürler


Nekroses 14.12.2017 | 11:50


Merhaba @xmen898,

Henüz tarihler kesinleşmedi ama sezonlar genelde 10-13 hafta sürüyor. Sezon 12 de 9 Kasım'da başladı. Ocak sonu, Şubat başı gibi bir zamanda sonlanacaktır. Yeni sezon şubat ayı içerisinde başlayacaktır.