Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


Diablo IV 2023 Yılında Geliyor Son Sınıf Necromancer  (Okunma sayısı 5962 defa)

2023'TE TÜM CEHENNEM DAĞILIYOR - DIABLO IV GELIYOR!


2022 Xbox Oyunları Vitrin Etkinliği sırasında, Yanan Cehennemler ve Yüksek Gökler arasındaki aralıksız bir çatışmanın hikayesini anlattık, Sanctuary'nin şeytani yaratıcısı Lilith'in dönüşünü önceden haber verdik ve Diablo destanının bir sonraki bölümü olan Diablo IV'ün etrafında kavurucu sıcak detaylar paylaştık.

Daha fazla okumadan önce, Diablo IV'ün 2023'te Windows PC, Xbox One X|S, Xbox Series X|S, PlayStation 4 / 5'te piyasaya sürüleceğini ve tüm platformlar için çapraz oynama ve çapraz ilerlemeye ev sahipliği yapacağını duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Konsolda, oyuncular ayrıca co-co-op aracılığıyla bir arkadaşıyla yan yana şeytanları öldürebilirler. Kemik ürpertici bir duyurumuz daha var: Barbar, Druid, Haydut ve Büyücü'ye ek olarak, lansmanda mevcut olan beşinci ve son sınıf, ölümün tırpan kullanan tedarikçisi Necromancer!

Vitrinin cehennem gibi bölümünün alevleri siz onlara bakamadan söndüyse, endişelenmeyin, aşağıda tüm davetkar karanlık ayrıntıları sağladık. Diablo IV'e biraz ışık tutarken kamp ateşinin etrafında bir yer kap!


Karşınızda: The Necromancer
Siz Karar Verin
Karakter Özelleştirme
Kendi Tarzınızı Keşfedin
Sosyal Sistemler
Oyun Sonu Teklifleri

KARŞINIZDA: THE NECROMANCER

Yabancılar tarafından Necromancer olarak bilinen Rathma'nın bir Rahibi olarak - ölüm kelimesi bir güç hissini, hatta kulaklarını süslediğinde potansiyel olarak heyecanı çağrıştırır. Bu efsanevi çağırıcılar kan, kemik ve karanlığı kendi isteklerine göre bükerler ve emirlerini yerine getirmek için ölümsüzlerin saflarına boyun eğerler. Bu ölüme meydan okuyan sınıfla kavga etmeyi seçen bilmeyen düşmanlar, büyük bir hata yaptıklarını çabucak öğreneceklerdir, çünkü onlar onun peşinde karanlıktırlar.

Necromancer sınıfının Diablo IV'teki şeytanları nasıl yok edip yeniden canlandıracağı konusunda sizinle paylaşacağımız bir tabutumuz var. Baş Sınıf Tasarımcısı Adam Jackson ile birlikte Ölüler Kitabı gibi sınıfın yeni mekanikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için yarın saat 10: 00'da çıkacak olan Haziran 2022 Diablo IV Üç Aylık Güncelleme blogumuzda bir .m. PDT'ye katılın.

SIZ KARAR VERIN

Diablo IV'ün kalbinde oyuncu seçimi vardır. Oyunu oynamanın tek bir yolu yoktur; oyuncular kendi yollarını çizecekler ve kaderlerini seçtikleri doğrusal olmayan bir şekilde şekillendirecekler. Bu değerler sistemi, karakter özelleştirmesine, oyuncu becerilerine, Diablo IV'ün paylaşılan açık dünyasının, sosyal sistemlerinin ve tabii ki oyunun sonunun keşfine kadar uzanıyor. Bu oyun sistemlerine ve sağladıkları seçeneklerden bazılarına dalalım.KARAKTER ÖZELLEŞTIRME

Sanctuary'nin sakinleri farklı bir halktır. Aynı çeşitliliğin SİZİN hayata geçirdiğiniz kahramana da yansımasını istedik. Ve böylece, Diablo IV'e bir Barbar, Druid, Necromancer, Rogue veya Büyücü olarak başlasanız da, çok sayıda seçenek sunan etten kemikten bir karakter özelleştirici tarafından karşılanacaksınız. Bu seviye oyuncu seçimi sadece estetikte değil, aynı zamanda her sınıf için geniş Beceri Ağaçlarında da görülür, her biri kahramanınızla Yanan Cehennemin güçlerini parçalamak için sonsuz yollar sunar.


KENDI TARZINIZI KEŞFEDIN
Söylediğimiz gibi, Diablo IV'teki Sanctuary'yi geçmenin tek bir yolu yoktur - bunu motivasyonlarınıza bırakıyoruz. Dünya ölçek olarak çok geniştir; soğuk dağ sıralarına, kumla süpürülmüş kanyonlara, salgınla köpüren veba topraklarına ve diğer birçok biyoma ev sahipliği yapıyor. Hepsi karşılaşılacak şeytani tehlikeler ve ortaya çıkarılacak sırlar sıkıntısı çekmeden. Diablo IV'te boş bir dünyada sadece geçiş yapmayacaksınız - her santim savaş için tasarlandı.

Etrafta gezinirken, Lilith'in dönüşünün toprağa verdiği yaraları fark ederek, yeni bir kötülük türüyle karşılaşacaksınız: Kaleler. Bunlar, Yanan Cehennem'in kölelerinin kendileri için talep ettikleri, kaldırmanız için üzerlerine karanlığın gölgesini düşüren yerlerdir. Kaleleri temizlemek, bu yerlere kalıcı bir değişim getirecek, onları şeytani olmayan yaşamla yeniden dolduracak ve sizi ganimetle ödüllendirecektir. Bir Kaleyi temizlemek, içine girilecek yeni zindanları ve diğer gizli deneyimleri de ortaya çıkarabilir. Zindanlardan bahsetmişken, Diablo IV neredeyse 150 ayrıntılı zindan içerir - ana görev hattı boyunca ve ötesinde kötülüğün kökünü kazımanız için yakın mesafeli deneyimler. Bir zindana her adım attığınızda, rakiplerin düzeni ve dağılımı değişecek ve içindeki tehlikelerin üstesinden gelmek için bir yol strateji oluşturmanıza izin verirken meydan okumayı canlı tutacaktır.

Sanctuary yaşıyor... elden çıkarmak için şeytanlarla! Tehlikeli zindanlar ve ağır bir şekilde savunulan Kalelerin yanı sıra, zafer ve ödüller adına tek başına veya bir ekiple tamamlanacak yerel etkinlikler de vardır. Ve özellikle zorlu bir meydan okumaya can atan cesur kahramanlar için, yükselen dünya patronları, kendilerine karşı çıkanları sona erdirme arzusuyla dünyayı dolaşıyor. Bu kabus gibi titanları devirmek için Sanctuary'nin diğer savunucularıyla bir araya gelinSOSYAL SISTEMLER
Sanctuary'yi kana susamış şeytanlardan kurtarmak için diğer kahramanlarla takım kurmak veya savaşta onlara karşı kafa kafaya mücadele etmek uzun zamandır Diablo deneyiminin temel taşlarından biri olmuştur. Diablo IV, hem tatmin edici PvE hem de PvP deneyimleri sunarak bu geleneği sürdürecek. Oyunculara Lilith'i kendi başlarına veya başkalarının yardımıyla takip etme seçeneği sunmak, oyuncuların Diablo IV oynarken ek ajansa sahip olmalarının başka bir yoludur.

Arkadaşlarınızla şeytan öldürmeyi bir esinti haline getirmek için, parti oluşturma deneyimini yeniden inşa ettik, böylece karakter seviyelerine bakılmaksızın veya belirli bir görev hattında nerede olursanız olun, yine de bir araya gelebilirsiniz. Bu aynı zamanda Sanctuary'yi kötülükten birlikte temizlemek isteyen farklı platformlardaki oyuncular için tasarladığımız deneyimdir.

Ancak şeytan ordularını diğer oyuncularla yenmek sizin tercihiniz değilse, daha ölümcül bir rakibi tercih edebilirsiniz. Nefretin Efendisi Mephisto, sonsuza dek bir çatışmayı kışkırtmak isteyen, Kutsal Alanın belirli alanlarını lanetledi ve onları Nefret Alanlarına dönüştürdü. Burada, onun etkisi, belirlenmiş PvP Bölgelerinde ölümlü ile ölümlü arasında bir çukur oluşturuyor. Kendinizi düşman olarak işaretleyerek Mephisto'nun cazibesine boyun eğerseniz, düşmanca olarak işaretlenen başkalarının tüm öfkesiyle yüzleşmeye kendinizi açarsınız, ancak rakibinizi vurmada başarılı olursanız, onların ganimetleri sizin iddia edeceğiniz olacaktır. Bu bölgeler kalbin zayıflığı için değil, kan ve gayretle adlarına ün kazandırmak isteyen kahramanlar içindir!


OYUN SONU TEKLIFLERI
Diablo IV'ün ana hikayesinin son bölümünü kapatmak anıtsal bir an olacak, ancak kesinlikle kahramanınızın yolculuğunun sonu anlamına gelmeyecek. Oyuncuların Diablo IV'ün son oyununu, bir sonraki deneyimde ne yaşayacaklarına dair birkaç kararla dolu yeni bir başlangıç olarak görmelerini istiyoruz. İlk olarak, Kabus Zindanları'nı ele geçirmeye çalışabilirsiniz: dönüştürülmüş ve gelişmiş şeytani tehlikelerle dolu ve yeni hedefler şeklinde zorluklar ekledi ve zindana sıkıntılar ekledi. Belki de başka bir yöne dallanmak istiyorsunuz, örneğin, geleceğiniz için kökler yerleştirmek istiyorsunuz. Sizi Efsanevi teçhizat, deneyim, işçilik malzemeleri ve daha fazlasıyla ödüllendiren sık sık bisiklet dünyası hedefleri ve ödülleri sağlayacak bir oyun sonu sistemi olan Fısıltılar Ağacı'ndan başka bir yere bakmayın!

Sanctuary'de, her fırsatta sizi bekleyen amansız bir tehlike var. Yanan Cehennemler yolunuza ne çıkarırsa çıkarsın en iyisi için, daha da güçlenmelisiniz. Maksimum seviyeye ulaştığınızda, Paragon Panosu ve onunla birlikte kahramanınızın yapısını daha da özelleştirmek için yüzlerce isteğe bağlı yolun kilidini açacaktır.

Diablo IV'te neler olacağı hakkında daha fazla bilgi edinmek için kamp ateşi etrafında bize katıldığınız için teşekkür ederiz! 2023 lansmanımıza doğru ilerlerken, karanlıktan ek bilgi paketleri ortaya çıkacak. Gelecekteki Üç Aylık Güncelleme bloglarını ve daha fazlasını takip edin.

Sana veda ediyoruz... şimdilik,
-Diablo IV Ekibi

Kaynak : https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/23816540/all-hell-breaks-loose-in-2023-diablo-iv-is-coming

By : Midnite 13.06.2022 | 09:05
Son Düzenleme: 13.06.2022 | 09:07 Gönderen: Midnite
Etiketler: