Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


Diablo Immortal İlk Güncellemesi 2.Sezon  (Okunma sayısı 5048 defa)

Diablo Immortal'da ilk adımlarını attıklarından beri maceracılar sayısız iblisi yendi, Sanctuary üzerindeki Burning Hells'in kontrolünü gevşetti ve parçalanmış Worldstone'un parçalarını takip etti.


Bugün, lansmanından bu yana ilk yeni içerik düşüşümüzün ayrıntılarını paylaşmaktan ve gelecek yeni içeriğimizin bir önizlemesini sunmaktan heyecan duyuyoruz . Konuya girmeden önce, size lansman sonrası içerik felsefemiz hakkında fikir verelim ve oyuncuların oyun içi hatalar ve botlarla ilgili endişelerini ele alalım.

Diablo Immortal'ın düşmanları bir araya getirirken dostluklar kurabileceğiniz ve uzun yıllar oynamaktan keyif alacağınız bir oyun olmasını amaçlıyoruz. Geçmişte bahsettiğimiz gibi, Diablo Immortal sık sık içerik güncellemeleri alacak, yeni Helliquary patronları, oyun içi etkinlikler, genişletmeler ve daha fazlasını sağlayacak ve bunların tümü ücretsiz olacak.

Ekip, geri bildirimlerinizi sürekli olarak izliyor ve bugünün içerik güncellemesiyle birden fazla hata düzeltmesi sunmaktan heyecan duyuyor. Ayrıca Immortal'ın PC Açık Beta sürümüyle ilgili bilinen sorunları ve bu sorunlar için düzeltmeleri veya yamaları ne zaman uyguladığımızı bildiren bir blogumuz var. Yakın zamanda Diablo Immortal'da bot raporları aldık; tüm bot raporlarını sürekli olarak izlemeyi taahhüt ediyoruz ve bu hesapların topluluğumuz için olumsuz bir oyun deneyimi yaratmamasını sağlamak için gerektiğinde disiplin cezası ile yanıt vereceğiz. Diablo Immortal oynarken herhangi bir botla karşılaşırsanız, lütfen bizi uyarmak için oyun içi raporlama aracını kullanın. Bu, bildirilen oyuncunun UID'sini almamızı sağlar.

KODEKS
İkinci Sezon Savaş Bileti: Bloodsworn
Yeni Helliquary Raid Boss: Titreyen Ölüm Vitaath
Hungering Moon Hafta Sonu Etkinliği
Ne gelecek
Denge Değişiklikleri
Hata düzeltmeleri

İKİNCİ SEZON SAVAŞ BİLETİ: BLOODSWORN


Kötü Kan Yeminli Kontes'in adanmışları, Karanlık Orman'da ayaklandı. Bloodsworn'un cesaretine adanmış yeni bir Battle Pass geldi ve onunla birlikte İkinci Sezon 7 Temmuz'da sunucu saatiyle 3:00'te başlıyor . Bloodsworn Battle Pass, Legendary Gems, Crests, Hilts ve daha fazlası gibi 40 seviye değerinde zorluk ve ödüle ev sahipliği yapar.

Savaş Bileti kademelerinden ek hazineler arayan maceracılar için, Sezon boyunca Savaş Biletlerini yükseltebilecekleri iki ücretli versiyonumuz var: Güçlendirilmiş Savaş Bileti ve Koleksiyoncunun Güçlendirilmiş Savaş Bileti.

Güçlendirilmiş Savaş Bileti: Ücretsiz standart Savaş Bileti'nin tüm kademe ödüllerini içerir ama aynı zamanda her kademede ek ödüller sağlayan bir Güçlendirilmiş parkurun kilidini açar. Ayrıca, birinci kademede açılan korkunç Kan Yeminli Silah kozmetik ürününü ve 40. kademede kilidi açılan diken kaplı Kan Yeminli Zırh kozmetik ürününü alacaksınız.

Koleksiyoncunun Güçlendirilmiş Savaş Bileti: Güçlendirilmiş Savaş Bileti'ndeki tüm rütbe ödüllerine ve kozmetiklere erişmenizi sağlar. Ayrıca, Yükseltmeden hemen sonra sağlanan Kan Yeminli Avatar Çerçevesi, Kan Yeminli Portal kozmetik ve on derecelik bir takviye.

İkinci Sezon Savaş Bileti sadece 4 Ağustos sunucu saatiyle 03:00'e kadar geçerlidir — iblisleri öldürmeye ve rütbelerde yükselmeye bugün başlayın!

YENİ HELLİQUARY RAİD BOSS: TİTREYEN ÖLÜM VİTAATH


Rayek bir tane daha buldu! Ancak bu buzul tehdidini ortadan kaldırmak için birkaç sert maceracının yardımına ihtiyacı olacak. Donmuş Tundra'nın buzlu derinliklerinden ortaya çıkan Titreyen Ölüm Vitaath, tüm Sanctuary'yi buzla kaplamak için her şeyi yapacak. Bu özlü iblis, donmuş rüzgarda gizlenmiş avını takip eder ve buzdan kanatlar üzerinde kovalar. Hedeflerinin hareket edemeyeceklerini anladığı andan itibaren hiçbir şeyden zevk almaz.

Gerekenlere sahipseniz, savaşa hazır maceracı grubunuzu toplayın, Westmarch'taki Rayek's Helliquary'i ziyaret edin ve Vitaath'ın buzul çağı terörüne bir son verin - başarı üzerine zafer ve ödüller sizi bekliyor!

HUNGERİNG MOON HAFTA SONU ETKİNLİĞİ


Ay aç ve kan istiyor. . . belki seninki bile! Sen, maceraperest, aya bak—kutsal parıltısında güneşlen, beslenmek için ulumasına kulak ver ve sana bahşedilecek olan ay-bağlı kutsamalar. Ay'ın taleplerini yerine getirmek size Kutsamalarla takas edilebilecek Moonslivers kazandıracak . Yedi Kutsamayı elde ettikten sonra, bunları rastgele bir ödülle takas etmek için ay ile yeterince iyi niyetinizi körüklemiş olacaksınız. Ay'a yeteri kadar nimetler sunun, o size nimetini bile sunacaktır.

Cesur maceracıları 15 Temmuz 03:00'dan 18 Temmuz 03:00'e kadar sunucu saatiyle ayın açlığını gidermeye davet ediyoruz .

NE GELECEK
Blizzard ve Diablo Immortal ekibi, Sanctuary'yi savunmak için harcadığınız zaman için size teşekkür etmek istiyor. Bu yama sadece bir başlangıç. Lansmanından bu yana oyun için öneri ve geri bildirim topluyoruz ve gelecekteki yamalarda daha fazla güncelleme paylaşmayı dört gözle bekliyoruz. Eğlenceyi tamamen bozmak istemesek de, sizi bununla baş başa bırakıyoruz: Sınıf Değişikliği diğer ek yeni içeriklerin yanı sıra bu ay sonraki güncellememizde yolunuza çıkıyor.

Sanctuary'de görüşürüz!
-Diablo Ölümsüz Takımı

DENGE DEĞİŞİKLİKLERİ

Wizard / Sihirbaz
Arcane Wind / Gizemli rüzgar
*Hasar 54, 72'den (tam şarjlı) 60, 80'e (tam şarjlı) yükseltildi
*Menzil 3,3, 5,5'ten (tam şarjlı) 4,5, 6,5'e (tam şarjlı) yükseltildi
Arcane Wind Efsanevi: Syldra'nın Dişi
*Hasar 57.6'dan 60'a yükseltildi
*Menzil 5.5'ten 6.5'e yükseltildi
Lightning Nova (Efsanevi ekleri de etkiler):
*Hasar 25.2'den 34.7'ye yükseltildi
*Çoklu vuruş Hasarı %70'ten %75'e yükseltildi

Monk / Keşiş
Exploding Palm / Patlayan Palmiye
*Hasar (Patlama dışı) 17.5'ten 25'e yükseltildi
*Aralık 3,5'ten (90 derecelik açı) 3*4,5'e (dikdörtgen) değiştirildi
Exploding Palm Legendary / Patlayan Palm Efsanevi: Azar Fırtına
*Hasar (Patlama dışı) 17.5'ten 25'e yükseltildi
*Aralık 3.5'ten (90 derecelik açı) 3*4.5'e (dikdörtgen) değiştirildi
Exploding Palm Legendary/ Patlayan Palm Efsanevi: Şimdinin Yolu
*Hasar (Patlama dışı) 19.32'den 25'e yükseltildi
Exploding Palm Legendary/ Patlayan Palm Efsanevi: Rebuke'a Ulaşmak
*Hasar (Patlama dışı) 19,8'den 25'e yükseltildi

HATA DÜZELTMELERİ

Diablo Immortal'ın PC Açık Beta sürümü için eklenen en yeni hata düzeltmelerini ve özellik güncellemelerini görmek için bu PC'ye özel blogu ziyaret edin .

Oynanış
Canavar yumurtlama mantığı, Zoltun Kulle Kütüphanesi ve Zavain Dağı'nda tek bir yerde durarak aynı yumurtlama noktasını art arda toplamanın etkinliğini azaltmak için ayarlandı.
Bir oyuncu aynı beceriyi uzun bir süre boyunca kullandıktan sonra otomatik hedeflemenin çalışma şekli ayarlandı.
Geliştiricinin Notu: Önceki iki değişiklik, tek bir yerde dururken küçük bir saldırı rotasyonunu tekrarlamanın ödülünü, örneğin bazı yaygın botlama davranışı gibi kaldırmak için yapıldı.

Chip of Stoned Flesh'in yetenek tanımı, cevherin hangi etkilerin tetiklenmesine neden olduğunu netleştirmek için "Düşmanın kontrolünü her kaybettiğinde" yerine "Düşmanın kontrolünü her kaybettiğinde" olarak güncellendi.
Geliştirici Notu: Mücevherin patlayıcı etkisi, tüm kalabalık kontrol etkileri (yavaş ve üşüme gibi) değil, yalnızca tamamen kontrol kaybıyla (sersemletme ve korku gibi etkiler) tetiklenir.

-Bazı sınıf yeteneklerinin ses çalmaması sorunu düzeltildi.
-Rezonans ve Savaş Puanının 0 olarak görüntülenmesine neden olan bir sorun düzeltildi.
-Bazı kapıların patronları ve diğer büyük canavarları engellemesine neden olan bir sorun düzeltildi.
-Elder Rift iptal edildikten sonra, bağlantısı kesilen parti üyelerinden armaların düşülmesine neden olan bir sorun düzeltildi.
-Warband Zulasındaki eşyalarla bir Cephanelik etkileşimi sorunu düzeltildi.
-Karakterlerin dünyaya düşmesine neden olacak birden fazla sorun düzeltildi.
-Oyuncuların, daha yüksek gecikme süresi olan parti üyelerinden önce Challenge Rift'e girmesine izin veren bir sorun düzeltildi.
-Zula yoluyla mücevherleri değiştirirken Rezonansın artmasına neden olan bir sorun düzeltildi.
-Yükseltilmiş veya Uyanmış öğeyi yok ettikten sonra yükseltme malzemeleri ve Şafak Ekoları artık oyunculara düzgün bir şekilde iade edilecek.
-Bazı görevler için Paragon Seviyesi gereksinimleri kaldırıldı.
-Chest of Glory'nin tüm parti üyeleriyle paylaşılmaması sorunu düzeltildi.
-Düşmanlar tarafından kesintiye uğradıktan sonra oyuncuların Birincil Saldırı kullanmasını engelleyen bir sorun düzeltildi.
-Experience Globes artık bir canavarı öldürdükten sonra daha küçük bir alana düşecek.
Geliştirici Notu: Oyuncular, öldürülen canavardan rastgele bir yöne doğru uçacakları için XP kürelerinin şu anda oyun içinde nasıl düştüğünden duydukları hayal kırıklığını dile getirdiler. Bu yama, ne kadar uzağa düşebileceklerinin yarıçapını azaltacaktır.

Cycle of Strife / Çekişme döngüsü
-Görev bölgesine girildiğinde hemen başarısız olan bazı Gölge Sözleşmelerinde sorun düzeltildi.
-Immortal Overthrow güçlendirmesi artık Challenge Rift'e girildiğinde temizlenecek.
-Gölge Savaşı sırasında Immortal'ın oyuncuları arenadan atmasına neden olan bir sorun düzeltildi.
-Gölge Sözleşmesi ödüllerini talep etmeyi engelleyen bir sorun düzeltildi.
-Bazı Gölge Sözleşmesi görevlerinde oyuncuların takılıp kalmasına neden olan bir sorun düzeltildi.
-Corvus Expedition'ın tamamlanmasını engelleyen bir sorun düzeltildi.
-Bir Karanlık Klan lideri bir Karanlık Klan hedefi seçmediyse, Cumartesi günleri otomatik olarak bir hedef seçilecektir.

Battlegrounds / Savaş alanları
-Oyuncuların saldırı ve savunma arasında düzgün bir şekilde rastgele seçilmesi için Savaş Alanı hazırlığı kullanıcı arayüzünü ayarladı. Önceden, oyuncular bu kullanıcı arayüzüne göre saldırı mı yoksa savunma mı yaptıklarını belirleyebiliyordu.
-Oyuncuların bir Savaş Alanına girdikten sonra tekrar sıraya alınmasına neden olan bir sorun düzeltildi.
-Oyuncuların Üçüncü Aşama başlamadan Kadim Kalbe saldırmasını engelleyen bir mekanizma eklendi.

NPC
-Teğmen Ralvar'ın takılıp kalmasına neden olan bir sorun düzeltildi.
-Bazı görev NPC'lerinin bir ara sahneden sonra etkileşime geçememe sorunu düzeltildi.
-The Unspoken NPC'nin oyuncular tarafından görülmemesine neden olan bir sorun düzeltildi.
kullanıcı arayüzü
-Döngünün Sonu ara sahnesini tetikledikten sonra HUD'nin görünmez olmasına neden olan bir sorun düzeltildi.
-Döngünün sonunda Klan bilgilerinin dinlenmesine neden olan bir sorun düzeltildi.
-Korku Alanına bir çıkış düğmesi eklendi.
-Klan davetlerini engelleyen bir sorun düzeltildi.
-Path of Blood'dan çıktıktan sonra Quest Tracker'ın boş girişlerle dolmasına neden olan bir sorun düzeltildi.
-Bazı UI modellerinin kapatılamaması sorunu düzeltildi.
-Sunucu önerileri artık dil seçimine dayalı olacaktır.
-Oyuncuların Battle Pass'ı açmasını engelleyen bir sorun düzeltildi.

UI / Görsel
-Lassal the Flame-Spun ile savaşırken meydana gelen sabit kamera sorunları.
-Legendary Gems'i yükselttikten sonra ışınlanırken siyah ekrana neden olan bir sorun düzeltildi.
sunucu
-Oyuncuların EULA ile etkileşime girerken Battle.net'e bağlanırken takılıp kalmasına neden olan bir sorun düzeltildi.

Kaynak : https://news.blizzard.com/en-us/diablo-immortal/23826542/diablo-immortal-s-first-post-launch-content-update

By : Midnite 06.07.2022 | 20:46
Etiketler: