Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


Diablo Immortal Sınıf Değişikliği Yapabilme ve Yeni Özellikler  (Okunma sayısı 4661 defa)

Selam, Maceracı.Son karşılaşmamızdan bu yana, çoğunuz Vitaath'a karşı buzlu ölümle yüz yüze geldiniz, Açlık Ayından kutsamalar elde ettiniz ve cesaretinizin bir sonucu olarak Sanctuary sakinlerini güvende tuttunuz.
Birkaç hafta önce, size Diablo Immortal için ilk lansman sonrası içeriğimizi sunduk. Bu hafta, yeni Sınıf Değişikliği mekaniğini, iki oyun içi etkinliği, şimdiye kadarki en ölümcül Helliquary patronumuzu ve daha fazlasını duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Aşağıda belirtilen tüm öğeler, 20 Temmuz sunucu saatiyle 03:00'te yayınlanacaktır; daha sonra yayınlanacak içeriğin belirli tarihleri ​​aşağıda verilmiştir. Hemen dalalım!

Sınıf Değişimi
Kahramanın Yolculuğu
Maceracının Yolu Sınırlı Süreli Etkinlik
Yeni Helliquary Boss: Gorgothra the Claimer
Hungering Moon Sınırlı Süreli Etkinlik
Amber Blades Kozmetik Seti
Özellik Güncellemeleri


SINIF DEĞİŞİMİ


Diablo oyunlarında yolculuğunuz önemli bir seçimle başlar: Hangi sınıfta oynayacaksınız? Bu seçimle ilgili baskının bir kısmını hafifletmek ve oyuncuları oynayışlarında daha fazla esneklikle donatmak için Diablo Immortal'a yeni bir Sınıf Değişikliği mekaniği ekliyoruz.

Bir Barbar olarak yakın olduktan sonra, belki de bir Büyücü olarak kılıçlarınızı sokmaya ve gizli güçleri uzaktan manipüle etmeye hazırsınız. Sınıf Değişimi, önceki ilerlemenizin çoğunu korurken yeni bir başlangıç ​​için bir fırsat sunar. Sanctuary'i farklı bir sınıf olarak yeniden deneyimlemek için Westmarch'taki Shifting Flames mangalını ziyaret edin.

Aşağıda, Sınıf Değişikliği mekaniğini çevreleyen birkaç kural bulunmaktadır:

*Sınıf Değişikliği, 35. seviyeden başlayan bir karakter için kullanılabilir hale gelir.
*Sınıfınızı yedi günde bir ve ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz; yedi günlük bekleme süresini atlayarak hemen önceki sınıfınıza dönmek için tek seferlik bir seçenek de vardır. Oyuncuların daha sık sınıf değiştirme yeteneği satın almalarına izin verecek mevcut bir plan yok.
*Her sınıfa ilk kez geçtiğinizde, karakterinizin görünümünü ayarlayabilir ve Paragon Ağaçlarınızı tamamen sıfırlayabilirsiniz.
*Her sınıfa ilk kez geçiş yaptığınızda, size yer tutucu teçhizat verilecektir. Yer tutucu teçhizat, son sınıfınızın önceden donatılmış teçhizatına eşdeğer bir rütbeye sahip olacaktır.
*Tüm Klan, Warband ve diğer sosyal grup üyelikleri devam edecek.
*Sınıf değiştirdiğinizde bazı sınıfa özel kozmetikler ve donanımlar aktarılmaz. Bir önceki sınıfınız için donatılan tüm donanımlar envanterinizde mevcut olacak. Bir sınıfa ait tüm kozmetikler o sınıfta kalacak ve o sınıfa geri dönüldüğünde mevcut olacaktır.

KAHRAMANIN YOLCULUĞU


Tüm cesaretinizi ve kararlılığınızı toplayın, çünkü önünüzdeki yolculuk hem anlatılmamış zafer hem de adil ödüllerle dolu. Hero's Journey , ana görev serisinin Frozen Tundra bölümünde maceracılar için açılan yeni bir oyun sonu deneyimidir. Gelecek için iki tane daha planlanmış dört bölümden oluşan Hero's Journey, sizi Paragon Seviyesinde yükseldikçe zorluk derecesi artan cesaret testi hedeflerini tamamlamaya gönderecek.

Göreve hazır olduğunuzu kanıtlayabilirseniz, her bölümü tamamladığınızda sizi selamlamak için bir ödül lütfu burada. Bunlar, büyük miktarda altın veya Platinum'dan Aspirant's Keys, Legendary Crests ve hatta Glorious Journey Portrait Frame'e kadar uzanır .

MACERACININ YOLU SINIRLI SÜRELİ ETKİNLİK


Sanctuary'de çok az kişi karanlığa karşı durabilecek ve savunmasızlar için hayatlarını bahse girecek kadar yeteneklidir. Ama sen, maceracı, günlerini Yanan Cehennemlerin saflarını inceltmeye, bir zamanlar tüm umutların kaybolduğu güvenli bir yere gitmeye adadın. Mazlumlar sana tepeden bakar ve onlara hizmet etmeye devam etmek için Maceracının Yolunda yürümelisin .

20 Temmuz 03:00 – 3 Ağustos sunucu saatiyle 03:00 arasında Maceracının Yolu görevlerini tamamladığınızda kahramanlıklarınız için altın, efsunlu toz ve hurda malzemeler kazanacaksınız. Yeterince tamamlanmış görevi rafa kaldırmak, sizin için dönüm noktası ödüllerinin kilidini de açacaktır:

Sekiz görev tamamlandıktan sonra: 10 Aspirant'ın anahtarı
16 görev tamamlandığında: Maceracının Defne Portre Çerçevesi
20 görev tamamlandığında: bir Efsanevi Arma (Crest)

YENİ HELLİQUARY BOSS: GORGOTHRA THE CLAİMER


Rayek bir tane daha buldu! Ancak bu devasa ve imkansız derecede eski tehdidi bastırmak için birkaç sert maceracının yardımına ihtiyacı olacak. Gorgothra , Sanctuary'ye musallat olan Gazaplı iblislerin üçüncüsüdür. Çağlar boyunca sayısız iblisin ibadetini kazanmıştır, ancak savaşmaya yabancı değildir - taşlaşma ışınları, zehirli zehiri ve yılan gibi saldırıları, Lassal ve Vitaath'ın gücünü cüce eder.

Gorgothra'nın gazabını yenmek için gereken iblis öldürme yeteneğine sahip misiniz? Yoksa onun inini süsleyen başka bir kemikleşmiş ceset mi olacaksın? Grubunuzu Helliquary'de toplayın, çünkü Gorgothra 2 Ağustos'ta ortaya çıkıyor .

HUNGERİNG MOON SINIRLI SÜRELİ ETKİNLİK


Ay saniyeler içinde geri döndü ve daha fazla kan istiyor. . . belki seninki bile! Ay'a bakın - onun kutsal parıltısında güneşlenin, beslenmek için ulumasına kulak verin ve size ay bağcıklı kutsamalar bahşedileceksiniz. Ay'ın taleplerini yerine getirmek size Kutsamalarla takas edilebilecek Moonslivers kazandıracak . Yedi Kutsamayı elde ettikten sonra, Ay ile bunları rastgele bir ödülle takas etmek için yeterince iyi niyet kazanacaksınız, örneğin: Büyülü Toz, Parlayan Parçalar ve Efsanevi teçhizat. Ay'a yeteri kadar kutsama sunun ve o size lütfunu bile sunacaktır—bir Efsanevi Arma ve daha fazlasından oluşan bir paket.

Cesur maceracıları 29 Temmuz 03:00 - 13 Ağustos sunucu saati ile 3:00 arasında ayın açlığını gidermeye davet ediyoruz .

AMBER BLADES KOZMETİK SETİ


Amber Blades, Shassar'ın kontrolü için mücadele eden en önde gelen çöl çetelerinden biridir ve davranışlarında en büyük düşmanları olan Kum Akreplerinden daha az gaddardır. Bıçaklar, Akreplerin zorla çalıştırılmasını ve kervanlara yönelik saldırıları kınıyor ve en kötü planlarını bozmak için her fırsatı değerlendiriyor. Bu yaklaşımın bir ahlak meselesi mi yoksa bir işe alma tekniği mi olduğu yalnızca Amber Blade'lerin kendileri tarafından bilinir.

Oyun içi mağazadan satın alınabilen Amber Blades Kozmetik Seti ile acımasız bir kum denizinde doğa yürüyüşü yaparken güneşin karşı konulmaz ışınlarından kendinizi koruyun.

ÖZELLİK GÜNCELLEMELERİ

Warband Baskını
*Haftalık bir Warband Raid'i tamamlamak, artık Westmarch'taki Crest Tüccarı Jondo Mouren'den 1600 Platinum karşılığında bir Ebedi Efsanevi Arma(Crest) satın almanızı sağlayacak.
Geliştirici Notu: Satın alınabilir Kret Ebedi olduğundan, bu size Market'te satılabilecek değerli taşlar elde etmek için ek bir yol sağlar.

Solan kor
*Fading Ember sınırı 200'den 280'e yükseltildi.
*Artık bir Ebedi Efsanevi Arma için 22 Fa Rünü takas edebilirsiniz.
Geliştirici Notu: Bu, Solan Közlerinizi maksimuma çıkarırsanız artık haftada bir rastgele bir Efsanevi Mücevher üretebileceğiniz anlamına gelir.

Yeni Canavar Ekleri
*Kabuk : Bir savunma kalkanı çağırarak yok edilene kadar can kaybını önler.
*Sifon : Bir hedefe, beş saniye boyunca iyileştirmek için Yaşamı Yavaşlatan ve sülük eden bir boşaltma ışını yönlendirir.

Zwenson'ın Haunting
*Yetenek açıklaması şu şekilde değiştirildi: Bir düşmanı yendiğinizde, bir kara canavar yakındaki düşmanlara saldırır ve %X taban hasar verir. Her X saniyede bir defadan fazla gerçekleşemez.
Geliştirici Notu: Önceki açıklama, yeteneğin bir saldırıdan ziyade bir çağırma yeteneği gibi görünmesine neden olan, yanlış bir şekilde çağırmaya atıfta bulundu.

Kanlı Yeşim
*Yetenek tanımı şu şekilde değiştirildi: Düşük Yaşamdayken minimum %Y bonus ile, tam Yaşamdayken verdiğiniz tüm hasarı %X'e kadar artırır. Hareket Hızınızı %Z arttırır.
Geliştirici Notu: Önceki açıklamada, Hasar bonusu Hayatınızdan etkilenirken Hareket Hızının sabit bir güçlendirme olduğu tam olarak açık değildi.

Otuz altı Yeni Sınıf Efsanevi Eşya:
Bu Efsanevi Öğeler turu, öncelikle oyunculara zamanla oluşan hasar etkilerinden yararlanmaları için daha fazla fırsat sağlamayı amaçlıyor. Bu eklerin yapılarınızı nasıl etkilediğini veya yeni oyun tarzlarına yol açtığını görmek için sabırsızlanıyoruz.

Barbar
Compromise is Loss : Yer Darbesi artık zemini delip önünüzdeki düşmanlara hasar verir. Maksimum X ücretleri.
Doom of the Cowed : Wrath of the Berserker'ı etkinleştirmek artık yakındaki tüm düşmanların Hareket Hızını anında %X azaltır.
Five Fresh Claws : Whirlwind artık zırhları parçalayarak düşmanların aldığı tüm hasarı beş kata kadar istifleyerek %X artırıyor.
Lunatic Twin : Frenzy tamamen istiflendiğinde, her saldırı önünüzdeki tüm düşmanlara X hasar verir. Her Y saniyede bir defadan daha sık meydana gelemez.
Paste and Powder : Hammer of the Ancients artık hedeflenen alana birden çok kez rastgele çekiç düşürüyor.
Trembling : Undying Rage ayrıca Hareket Hızınızı %X arttırır.

Crusader
Forgotten Savior: : Düşen Kılıç artık düşmanları yakan göklerden alevler çağırıyor.
Torrential Refrain : Condemn artık tüm hasarını vurduğu düşmanlarda patlatıyor.
Daybreak : Consecration artık sizi ve yakındaki parti üyelerini koruyarak alınan hasarı %X oranında azaltıyor.
Equal Portions:: Kutsal Zincir artık düşmanları kısıtlamaz, bunun yerine düşmanlar arasında kendisine dokunan diğer düşmanları yakan bir alev zinciri oluşturur.
Stare of Wroth : Shield Glare artık düşmanları Y saniye boyunca X hasarı kadar yakar.
Heaven Squints : Yargı artık sizin kontrolünüz altında hareket eden göklerden sürekli bir ışık huzmesi çağrıştırıyor.

Demon Hunter
Hunter-Gatherer: Kaçış artık etkinleştirildiğinde yakındaki düşmanlara her biri Y hasarı veren X güdümlü roketler fırlatır.
Murdermost : Vengeance artık kritik vuruş şansınızı %X artırıyor ama her saniye Canınızın %Y'sini kaybetmenize neden oluyor.
Pinpoint Overflow : Çoklu Atış artık tüm okları hedeflenen yöne doğru fırlatır ve aynı düşmana birden çok kez vurabilir.
Puncta Obscura : Impale artık düşmanların Y saniye boyunca X hasarı için Kanamalarına neden oluyor.
Scrapdacks : Knife Trap artık üzerine basıldığında patlayacak birden fazla mayın saçıyor, ancak artık birden fazla şarjı olamaz.
Suit Mordant : Smoke Screen artık düşmanlara sürekli hasar veren bir asit bombası fırlatıyor.

Monk
Endless Trial : Prisoned Fist artık kanallık yaparken değiştirebileceğiniz bir yönde sürekli olarak yumruklar atıyor. Prisoned Fist'i kullanmak, enerjisini yavaşça tüketecek ve bu enerji, Prisoned Fist kullanımda değilken iyileşecektir.
Numb Realization : Exploding Palm Bleed etkisi artık diğer saldırılar tarafından patlatılmak için %X şansa sahip.
Pugilist's Presence : Seven-Sided Strike artık aynı yönde art arda saldırır ve her seferinde düşmanı geri savurur.
Ratling Arm : Wave Strike, düşmanları içine çeken ve sürekli olarak onlara hasar veren havalı bir topa dönüşür.
Starving Mosquito : Uçan Ejderhanın hasarı, vurulan her düşman için maksimum %Y artışa kadar %X artar.
Typhlot Robe : Cyclone Strike artık düşman görüşünü azaltan ve hasar veren bir kum fırtınası yaratıyor.

Necromancer
Arc of Misery : Bone Spirits artık duvara çarptığında sekiyor.
Cloak of Quills : Bone Armor artık çağrılarınızın yakındaki düşmanlara sürekli olarak hasar vermesine neden oluyor, ancak artık onları korumuyor.
Hissing Skin : Grim Scythe artık vurduğunuz her düşman için verdiğiniz tüm hasarı Z saniye boyunca %Y'ye kadar artırıyor.
Shared Service : Bone Armor artık aldığınız tüm sürekli hasarı %X oranında azaltır.
Studyed Menace : Corpse Lance artık düşmanların çürümesine neden olarak Y saniye boyunca X hasarı verir.
Vesperguard : Skeletal Mage artık düşmanlara sürekli ışınlar fırlatıyor.

Wizard
The Aimless One : Arcane Torrent artık etrafınızdaki rastgele düşmanlara füzeler fırlatıyor.
The Enervators : Ray of Frost artık bir rakibe her hasar verdiğinde bir buz kalkanı oluşturarak X hasarını emer ve 10 defaya kadar istiflenir.
Fireflurry : Scorch artık bir rakibe çarptığında patlayan ve düşmanları Yakıp Sersemleten bir magma havuzu oluşturan bir magma topu fırlatır.
Ninety-Nine Wild Arcana : Arcane Torrent hasarı %X arttırıldı.
Waking Invocation : Ray of Frost artık bir buz ışınını hedeflenen yöne yönlendiren bir illüzyon yaratıyor.
Weathering Eye : Arcane Wind artık Y saniye boyunca Hareket Hızına %X azalma uyguluyor.

Kaynak : https://news.blizzard.com/en-us/diablo-immortal/23826547/class-change-and-new-features-debut-in-diablo-immortal

By : Midnite 20.07.2022 | 11:29
Etiketler: