Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


Diablo II: Resurrected Duyruldu  (Okunma sayısı 3000 defa)

Diablo II: Resurrected, Diablo II ve ödüllü genişleme paketini yenilenmiş grafikleri ile BlizzconOnline'da açıklandı.


Diablo II: Resurrected‘te oyunun klasik 2D grafikleri günümüzün fizik tabanlı 3D modellerine dönüşüyor. Bununla birlikte oyuna dinamik ışıklandırma eklenecek ve oyunun animasyonlarıyla büyü efektleri de tamamen elden geçirilecek. Üstelik bunların tamamı 4K çözünürlüğe kadar destek sunacak.
- 27 dakikalık klasik ara sahnelerin her bir karesi yeniden tasarlanmakta. Sanctuary'nin ürkütücü sesleri ve hafızalara kazınan özgün müzikleri de Dolby 7.1 surround ses teknolojisini destekleyecek şekilde elden geçiriliyor.


8 Kişilik Oyunları Özlediniz mi ? 4K ile 8 kişinin keyfini çıkarın


Yeni Stash..


Blizzard Entertainment ve dahili stüdyosu Vicarious Visions tarafından geliştirilen Diablo II: Resurrected, 2021 içersinde Windows® PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation®5, PlayStation®4 ve Nintendo Switch™ platformlarına geliyor. Destekleyen platformlar arasındaki ortak ilerleme fonksiyonu sayesinde oyuncular, oyunu istedikleri platformlarda aynı karakter ve eşyalarla oynayabilecekler.

Kaynak : https://diablo2.blizzard.com/

By : Midnite 22.02.2021 | 08:39
Son Düzenleme: 13.04.2021 | 09:35 Gönderen: Midnite
Etiketler: Diablo II: Resurrected 
Nekroses 23.02.2021 | 20:24


Bugüne kadar aldığım en güzel haber. :D
Bu arada kaynak sitenin en altında mavi bir gem var. Tıklayınca mor oluyor. Kırmızı olana kadar tıklarsanız, sonrasında siteye tıkladığınız her yer kan oluyor. <3