Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


Diablo II: Resurrected Açık Beta ve Öncelikli Beta  (Okunma sayısı 21598 defa)

Diablo II: Resurrected Öncelikli Beta 13 Ağustos - Açık Beta : 20 Ağustosta başlıyor..


Burning Hells'e karşı savaş, Windows® PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation®5 ve PlayStation®4'te yeni bir bölüme girmek üzere. 13 Ağustos saat 10:00 PDT'den itibaren, uzun süredir hayranlar ve yeni oyuncular yaklaşan Erken Erişim testine katılma şansına sahip olacaklar. Oyuncular, Windows® PC'de veya uygun konsollarda Diablo® II: Resurrected™ veya Diablo® Prime Evil Collection'ı ön satın alarak yer alabilir veya Twitch'te en sevdikleri yayıncıları izleyerek erişim elde edebilir (daha fazla ayrıntı aşağıda). Erken Erişim hafta sonundan sonra, 20 Ağustos saat 10:00 PDT'de Açık Beta hafta sonu desteklenen bir platformda herkese açık olacak. Platforma göre nasıl erişim kazanılacağına ilişkin ayrıntılar için SSS bölümüne bakın.


YENİ SINIFLAR
ÇOK OYUNCULU VE ÇEŞİTLİ DETAYLAR
DIABLO II: DİRİLTİLDİ TWITCH DROPLARI
TOPLULUK & GERİ BİLDİRİM
SSS

Yaklaşan test hafta sonları, oyuncuların deneyimlemesi için iki ek sınıf içerecek: vahşi, şekil değiştiren Druid ve dürüst, çekiçle sapan Paladin. Önceki alfa testimizin parçası olan üç ikonik karaktere katıldılar: Büyücü, Barbar ve Amazon.

Ayrıca, 13 Ağustos Cuma günü, bağlantılı Battle.net hesabınız üzerinden teste erişmenizi sağlayacak özel Twitch Drop'ları etkinleştireceğiz. Buna aşağıda daha ayrıntılı olarak değineceğiz, ancak şimdilik ayrıntılara dalalım.

YENİ SINIFLAR

DRUID
"İşte başlıyor."

Druidler, evcilleşmemiş Scosglen topraklarından gelen göçebe bir ırktır. Sağlam ve güzel Druidlerin evi, vahşi doğada gizlenen Kurtadamlar ve diğer iğrenç yaratıklarla doludur. Bu vahşi doğada hayatta kalmak ve hükmetmek için, Druidler, içindeki canavarı uyandırmak için insanlıklarını kaybetmek zorundadır.


PALADIN
"Burada büyük bir kötülük var."
Aslen batı topraklarından gelen, Paladinler olarak da bilinen İnanç Şövalyeleri, Sanctuary krallıklarına yayılmış kutsal savaşçılardır. Bu inanç askerleri, cehennemin karanlık ajanlarına karşı savaşta kutsal büyü kullanırlar, diyarda dolaşırlar, erdemlerini yayarlar ya da sapkınlığı temizlerler. Işığın bu savaşa hazır adanmışları, karanlığın güçlerine karşı gerekli bir siperdir.

ÇOK OYUNCULU VE ÇEŞİTLİ DETAYLAR
Her iki test hafta sonu, Windows® PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation®5 ve PlayStation®4'te çapraz ilerlemenin* yanı sıra çok oyunculu etkinliğe sahip olacak. Bir oyunda en fazla sekiz oyuncu birlikte oynayabilir. Savaşta birbirine yardımcı olan tamamlayıcı becerilerin yanı sıra, deneyim, canavar can puanları ve bırakılan eşyaların miktarı, oturuma daha fazla oyuncu katıldıkça yukarı doğru ölçeklenir. Ek olarak, oyuncular PvP savaşında birbirleriyle düello yapmayı veya hatta bir rakibin kulağını talep etmeyi seçebilirler.
Son olarak, Teknik Alfa gibi, hem Act I: The Sightless Eye hem de Act II: The Secret of the Vizjerei tamamen oynanabilir olacak. Tamamen yenilenmiş Act I & II sinematikleri, Diablo II: Resurrected Early Access ve Open Beta testlerinde de izlenebilecek.

DIABLO II: RESURRECTED TWITCH DROPLARI
Açık Beta'ya Erken Erişim 13 Ağustos Cuma günü saat 10:00'da (PDT) başladığında, Twitch'teki izleyiciler o platformdaki favori yayıncılarını ayarlayarak Twitch Drop ödüllerini (yalnızca Cuma) kazanabilecekler. Zamana Dayalı Droplar (uygun bölgelerde mevcuttur), Diablo II: Resurrect kategorisindeki yayıncılar izlenerek açılacak. Windows® PC Diablo II: Resurrected Early Access testinde oynamak için izleyicilerin toplam 2,5 saat izlemesi gerekecek. İndirimlerin 14 Ağustos saat 12:00'de sona ereceğini unutmayın. (PDT), bu yüzden en geç saat 9:30'da (PDT) ayarlama yaptığınızdan emin olun
Diablo II: Resurrected'ı önceden satın alan (ve şu anda Diablo III'e sahip olan) tüm oyuncular, Diablo III Barbarians'ın klasik mavi savaş boyası görünümü için giyebileceği Diablo II temalı bir Barbar transmog seti olan Heritage of Arreat'ın kilidini hemen açabilecek. Diablo Prime Evil Collection'ı önceden satın alan herkes ayrıca Mephisto evcil hayvanını kazanabilir ve Diablo III'teki tehditkar Hatred's Grasp kanat setini donatabilir. Daha fazla ayrıntı için buraya tıklayın.

TOPLULUK & GERİ BİLDİRİM
Teknik Alfa boyunca topluluk, geri bildirimlerini, hatalarını ve bu test boyunca deneyimlerinden elde ettikleri diğer bilgileri paylaşmak konusunda inanılmazdı. Orijinal oyunun tasarımının gerçekliğini korurken oyunu cilalamaya devam ederken lütfen izlenimlerinizi paylaşın. Resmi Diablo II forumları veya r/Diablo alt dizini hakkındaki görüşlerinizi paylaşmanızı bekliyoruz.
Bu testlere doğrudan katılamıyorsanız ancak oyunun gelişimini takip etmek istiyorsanız lütfen Twitch.tv ve YouTube Gaming'de Diablo II: Resurrected canlı yayınlarına göz atın. Diablo II: Resurrect hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, buradan web sitemize göz atın veya gerçek zamanlı güncellemeler için resmi Twitter @Diablo'yu takip edin.

Teşekkürler Oyuncular.

SSS
S: Erken Erişim Beta'ya nasıl katılırım?
C: 13 Ağustos Cuma gününden itibaren, DIABLO® II: RESURRECTED™ veya Diablo® Prime Evil Collection'ı önceden satın alan Windows® PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation®5 ve PlayStation®4 oyuncuları, Erken Erişim Beta 10:00'da (PDT). Desteklenen bu platformlarda, oyuncular 11 Ağustos'tan itibaren oyunu önceden yükleyebilecekler. Twitch Drop gereksinimlerini (yukarıda belirtilen) karşılayan oyuncular ayrıca Windows® PC'de Erken Erişim Beta'ya katılabilecekler.

LÜTFEN DİKKAT: Konsol platformlarında Erken Erişim Beta, sahip olduğunuz oyun kitaplığınızdan indirilebilecek.

S: Açık Beta'ya nasıl katılırım?
C: 18 Ağustos Çarşamba gününden itibaren, Windows® PC oyuncuları Battle.net istemcileri aracılığıyla Açık Beta'yı önceden yükleyebilecekler. Xbox Series X|S'de, Xbox One, PlayStation®5 ve PlayStation®4 oyuncuları, Erken Erişim Beta sona erdikten sonra 17 Ağustos'tan itibaren Xbox Live Marketplace ve PlayStation'daki mağaza sayfalarından Beta'yı önceden yükleyebilecekler. Mağaza. 20 Ağustos günü saat 10:00'da (PDT) Windows® PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation®5 ve PlayStation®4 oyuncuları Diablo II: Resurrect Open Beta'yı oynayabilecekler. Bu Açık Beta, desteklenen bir platforma katılmak isteyen herkese açıktır.

S: Beta ne kadar sürecek?
C: Erken Erişim hafta sonu testi 17 Ağustos saat 10:00'a (PDT) kadar devam edecektir. Açık Beta hafta sonu 23 Ağustos saat 10:00'a (PDT) kadar sürecek. Bu, doğru miktarda oyun geri bildirimi ve müşteri performans verisi almamızı sağlayacaktır. Bölgenizde testin ne zaman biteceğini belirlemek için bu Saat Dilimi Dönüştürücüsüne başvurun.

S: Açık Beta'ya katılmak için Xbox Live Gold veya PlayStation® Plus'a ihtiyacım var mı?
C: Açık Beta'ya Erken Erişim sırasında oynamak ve Xbox platformlarında lansman sırasında çok oyunculu özelliklere erişmek için Xbox Live Gold gereklidir. Açık Beta (Erken Erişim olmayan) sırasında Xbox platformlarında oynamak için Xbox Live Gold gerekli değildir. Erken Erişim veya Açık Beta sırasında PlayStation® Plus gerekli değildir, ancak PlayStation sistemlerinde lansman sırasında çok oyunculu özelliklere erişmek için gerekli olacaktır.

S: Twitch Drop'larımı almadım, ne yapabilirim?
C: Lütfen Battle.net hesabınızın Twitch hesabınıza düzgün şekilde bağlı olduğunu doğrulayın. Bu işlem için talimatlar burada bulunabilir. Ödülü kazanmak için tam 2,5 saatlik süre için Diablo II: Resurrect kategorisinde uygun bir yayıncıyı izlemeniz gerekecek.

LÜTFEN DİKKAT: Blizzard Müşteri Desteği, Twitch Drop ödülleri veremez, bu nedenle Twitch Drop ödülleriyle ilgili sorunlarla karşılaşmaya devam ederseniz, lütfen Twitch Desteği ile iletişime geçin.

S: Erken Erişim Beta'ya katılamayacaksam, gelecekteki bir teste katılma şansım olacak mı?
C: Diablo II: Resurrect Açık Beta, ikinci hafta sonu testi (20 Ağustos) halka açık olduğunda katılmak isteyen herkes tarafından oynanabilecek.

S: Test katılımcılarının Diablo II: Resurrect Beta'yı yakalamasına, kaydetmesine veya yayınlamasına izin veriliyor mu?
C: Evet, tüm oyuncuların Erken Erişim Beta ve Açık Beta boyunca oyunu yakalamasına, kaydetmesine veya yayınlamasına izin verilir.

S: Beta neden Nintendo Switch ™ üzerinde oynanamıyor?
C: Diablo II: Resurrected'ın tüm platformlarda başarılı bir şekilde lansmanını sağlamak için platform ortaklarımızla yakın bir şekilde çalışıyoruz. Açık Beta, Nintendo Switch ™ sistemi için mevcut olmayacak olsa da, Diablo III için Miras of Arreat transmog'un, Diablo II: Resurrect tüm platformlarda piyasaya sürüldüğünde Nintendo Switch ™ üzerindeki oyunculara bir ön sipariş teşviki olarak sunulması amaçlanıyor. 23 Eylül (değişikliklere tabidir). İstek Listesi Diablo II: Güncel kalmak için Nintendo Switch™'te yeniden dirildi.

S: Beta'da neden sadece beş sınıf oynanabilir?
C: Diablo II: Resurrected yedi oynanabilir sınıfla başlayacak. Oyun resmi olarak başladığında Assassin ve Necromancer'ın da katılacağı Amazon, Barbarian, Sorceress, Druid ve Paladin olmak üzere oyun testlerimizi bu sınıflardan beşi üzerinde yoğunlaştırıyoruz.

S: Beta'da hangi Perdeler oynanabilir?
Y: Diablo II: Resurrected, genişleme paketi Lord of Destruction'ın anlatı içeriğinin yanı sıra oyunun tam anlatı deneyimiyle başlayacak. Bu test için, Perde I ve II'nin ayarlarındaki erken oynanışa gerçekten odaklanmak istiyoruz.

S: Yükleme ekranındayken karakterime neden hala saldırı yapılıyor?
C: Technical Alpha Learnings blogunda belirtildiği gibi, oyun tamamen yüklenene kadar karakterler artık düşmanca bir yerde ortaya çıkmayacak ve bir yükleme ekranı sırasında karakterlerin saldırıya uğramasını veya zarar görmesini önleyecektir. Bu düzeltme, Erken Erişim ve Açık Beta sürümünde değil, ancak piyasaya sürülmek üzere oyunda olacak. Bu sorun için yapılacak testlerin zamanlamasını geciktirmek istemedik.

S: Beta'daki ilerlemem bir sonraki teste geçecek mi?
C: Erken Erişim hafta sonuna katılırsanız, bu testteki ilerlemeniz 20 Ağustos'ta başlayacak olan Açık Beta'ya taşınacaktır.
S: Diablo II Classic kaydetme dosyalarımı Erken Erişim veya Açık Beta'ya yükleyebilir miyim?
C: Bu test yalnızca çevrimiçi olduğundan, oyuncular orijinal Diablo II'den Diablo II: Resurrected Early Access ve Open Beta'ya yerel çevrimdışı kaydetmeleri aktaramaz.
Lansman sırasında oyuncular, kaydetme dosyalarını orijinal Diablo II'den Diablo II: Resurrected'e kopyalayarak yerel çevrimdışı kayıtlarını yükleyebilecekler. Temel oyun motoru tamamen aynıdır, bu nedenle bu yerel kayıtlar çalışır ancak manuel olarak kopyalanmaları gerekir.
Ancak yerel kaydetme dosyaları (ister yeni oluşturulmuş ister Diablo II'den kopyalanmış olsun) çevrimiçi kaydetme dosyalarından farklı olacaktır. Günümüzün modern Battle.net'i ile yıllar önce Diablo II ile piyasaya sürdüğümüz arasında derin farklılıklar var. Arkadaş davetleri ve daha fazla güvenlik gibi tüm modern çevrimiçi özelliklerin keyfini çıkarmak için oyuncuların yeni bir çevrimiçi karakter oluşturması gerekecek.

S: Beta'da denetleyici desteği olacak mı?
C: Açık Beta, denetleyici desteğine sahip olacaktır. Ancak, bu hala geliştirme aşamasındadır, bu nedenle bu test aşamasında herhangi bir geri bildirim bizim için değerli olacaktır.

S: Diablo II: Resurrected Early Access ve Open Beta testlerinin bölgesel kullanılabilirliği nedir?
C: Diablo II: Resurrected Early Access ve Open Beta, Çin dışındaki çoğu bölgede mevcut olacak.

S: Diablo II: Resurrected Early Access ve Open Beta testleri yerel dilleri destekleyecek mi?
C: Testlerde desteklenen tüm diller (İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Avrupa İspanyolcası, Korece, Lehçe, Geleneksel Çince, Meksika İspanyolcası, Japonca, Brezilya Portekizcesi ve Rusça) uygulanacaktır.

LÜTFEN DİKKAT: Tam dil desteği hala devam eden bir çalışmadır.

S: Açık Beta'ya Erken Erişim testlerinde TCP/IP desteği sunulacak mı?
C: TCP/IP desteği yaklaşan Beta'da veya son oyunda mevcut olmayacak. Dikkatli bir müzakereden sonra, potansiyel güvenlik risklerini belirlediğimiz ve oyuncu deneyimini korumaya kendimizi adadığımız için artık bu seçeneği desteklemeyeceğiz.

S: Diablo II: Resurrected ne zaman çıkacak?
C: Diablo II: Resurrected 23 Eylül 2021'de çıkacak.

S: Diablo II: Resurrected'ın fiziksel bir sürümü olacak mı?
C: Diablo II: Resurrected yalnızca dijital bir üründür.
MİNİMUM GEREKSİNİMLER

İşletim Sistemi: Windows® 10
İşlemci: Intel® Core i3-3250/AMD FX-4350
Video: Nvidia GTX 660/AMD Radeon HD 7850
Bellek: 8 GB RAM
Depolama: 30 GB
İnternet: Geniş bant İnternet bağlantısı
Çözünürlük: 1280 x 720
ÖNERİLEN ÖZELLİKLER

İşletim Sistemi: Windows® 10
İşlemci: Intel® Core i5-9600k/AMD Ryzen 5 2600
Video: Nvidia GTX 1060/AMD Radeon RX 5500 XT
Bellek: 16 GB RAM
Depolama: 30 GB
İnternet: Geniş bant İnternet bağlantısı
Çözünürlük: 1920 x 1080


Kaynak : https://news.blizzard.com/en-gb/diablo2/23688836/play-diablo-ii-resurrected-during-the-early-access-and-open-beta

By : Midnite 11.08.2021 | 14:29
Son Düzenleme: 16.08.2021 | 14:04 Gönderen: Midnite
Etiketler: