Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


D3 PTR 2.7.1 Önizleme Bloğu  (Okunma sayısı 6850 defa)

2.7.1 güncellemesi için iki haftalık PTR test dönemimiz 17 Haziran'da başlıyor ve yükselen iblislerin dalgalarını bastırmak için yardımınızı istiyoruz.


Aşağıdaki ön yama notlarına bir göz atın ve Ethereal'lerden ve yeni denge değişikliklerinden en iyi şekilde nasıl yararlanacağınız konusunda teori oluşturmaya başlayın;

İçindekiler
PTR Odak Noktaları
PTR İpuçları
Patch Notları
Sezonlar
İtemlerBu süre zarfında periyodik bakımlar, kesintiler, düzeltmeler veya küçük yamalar olabilir.
Yolculuğunuzda size yardımcı olacak aktif PTR'ye özgü üç buff olacak: artırılmış Efsanevi düşme oranı, artırılmış deneyim kazanımları ve iki kat Kan Parçası düşürme. Ayrıca, Blood Shards'ı, test etmenizi istediğimiz Efsanevi öğeler ve Ethereal'lerle dolu sınıfa özel çantalarla takas edecek olan özel PTR satıcısı Djank Mi'em'den test için yeni teçhizat satın alabilirsiniz!

Sınıf ve Denge Değişiklikleri: En önemli sınıf değişikliklerinin bol miktarda dikkat çekmesini sağlamak için, Monk'un Inna'nın Mantra setindeki, Crusader'ın Aegis of Valor setindeki ve Necromancer ın Masquerade of the Burning Carnival setleri üzerinde yapılan değişikliklere, testlere ve geri bildirimlere odaklanmanızı isteriz.

Yeni Sezon Tema Testi: Ethereals içeren sezonluk tema içeriği hakkında geri bildirim toplamak istiyoruz.

PTR TEST İPUÇLARI
Önceki PTR'lerimizde olduğu gibi, bu test süresi kısadır, bu nedenle en iyisi işe koyulmaktır. İster deneyimli bir PTR uzmanı olun, ister yeni gelen biri olun, başlamanıza yardımcı olacak birkaç ipucunu ileteceğimizi düşündük.

Bu PTR'nin sınırlı süresi nedeniyle, katılımcıların teste odaklanmak için bu güncellemenin belirli bir bölümünü seçmelerini istiyoruz.

Örneğin, öncelikle bir Wizard oyuncusuysanız, Wizardın özel olarak hangi değişikliklerin etkilediğini düşünün. En çok neyi sevdiğinizi, nelerin hala ayarlanması gerektiğini düşündüğünüzü ve gelecekte ne görmek istediğinizi (bu, bu yamanın kapsamı dışında olsa bile) düşünün.

PTR başlamadan önce, Puzzle Rings ve Bovine Bardiches gibi öğeleri stoklamayı düşünün. Karakterinizi içe aktardıktan sonra bunlara sahip olmak, gerekli herhangi bir PTR çiftçiliğini çok daha hızlı hale getirebilir!

Bir şeyleri kırmaya çalışın! Düzeltme ekinin mümkün olduğunca sorunsuz geçmesini sağlamak için ne zaman yaptığınızı bize söylemeniz yeterli.

Geri bildirim sağlarken, bir çözüme daha az ve deneyiminize daha fazla odaklanın. Değişiklikler size nasıl hissettirdi? Fark ettiğiniz “kapalı” bir şey var mıydı? Bir şey yanlış veya yetersiz mi görünüyordu? Önerilere her zaman açığız, ancak sorunların kendilerinin belirlenmesi en önemlisidir.


Yama Notları:

Aşağıda Diablo III için gelecek güncelleme, Yama 2.7.1 için yama notlarını bulacaksınız.

Yama 2.7.1

İçindekiler
Sezonlar
İtemler
Hata Düzeltmeleri


Sezonlar

Geliştirici Notu: Diablo II, 20 yılı aşkın bir süre önce piyasaya çıktığında bize güzel anılar bıraktı ve yakında Diablo® II: Resurrected ile birlikte, bu mirası onurlandırmak için bir özellik sunmak istiyoruz. Bu mevsimsel tema için ilhamımız, Ethereal öğelerinin Diablo III'te nasıl ortaya çıkabileceğini yeniden tasarlayarak şekillendi. 24. Sezonda, Diablo II'nin 21 ikonik silahıyla geri dönen Ethereal'ler nadir, güçlü ve kısa ömürlü öğelerdir.

Yeni Sezon Teması: Sezon 24, oyuncuların gelecek sezonluk yolculuklarında edinebilecekleri ve avlayabilecekleri yeni bir silah türü olan Ethereals'i tanıtıyor. Ethereals, güçlü bir ek seti, rastgele bir Sınıf Silahı Efsanevi Gücü ve rastgele bir Sınıf Pasif Gücü yuvarlar. Ethereals, orijinal olarak Diablo II'de bulunan benzersiz simgelere, adlara, öğe türlerine ve seslere sahip olacak. Ethereals hakkında ek ayrıntılar için aşağıdaki listeye göz atın:

Ethereal'ler hesaba bağlıdır ve yalnızca canavarlar, sandıklar ve yok edilebilirler tarafından düşürülebilir, ancak karakterinizin düşmesi için seviye 70 olması gerekmez. Ethereals, Kanai's Cube veya Kadala'dan elde edilemez.

Ethereal düşme oranı, Ancient ve Primal Ancient öğeler arasında ayarlanır.

Sınıf başına 3 benzersiz Ethereal vardır. Her Ethereal'ın sabit ekleri vardır ve rastgele bir Efsanevi Silah gücü ve bir rastgele Pasif Sınıf Becerisi kullanır.

Bir seferde yalnızca bir Ethereal donatılabilir.

Ethereal'ler, eşya dayanıklılık kaybını görmezden gelir.

Ethereal'lerde aktarılan Efsanevi Güçler ve Sınıf Pasif Beceriler, Kanai'nin Küpü, Eşyaları veya Becerileri ile donatılan aynı güçle istiflenmez.

Ethereal itemlere Enhance, Transmog, Boya, Reforge işlemleriyle takas işlemleri yapılamaz

24. Sezon boyunca 21 Ethereal'ın tamamını toplamak, oyuncuları Feat of Strength, Ethereal Recollection. ile ödüllendirecek. Bunu başaran oyuncular, gelecekteki sezonluk ve sezonluk olmayan oyunlar için tüm Ethereal transmogrify seçeneklerine sahip olacaklar. Ethereal Recollection için ödül işlevselliğinin PTR 2.7.1 sırasında kullanılamayacağını lütfen unutmayın.

Ethereal'ler yalnızca Sezonluk oyunda düşer ve sezon bittiğinde sezonluk olmayan karakterinize aktarılmaz.

Sezon Ödülleri: 24. Sezon Guardian Journey'i tamamlayan oyunculara iki benzersiz yeni ödül, bir portre çerçevesi ve bir evcil hayvan verilecek. Lütfen ödül içeriğinin PTR 2.7.1 sırasında kullanılamayacağını unutmayın.

İtemler

Monk | Skill Değişimi:

Mystic Ally - Fire Ally: Artık 5 yerine 2 bölüme ayrılıyor, ancak artık tüm Ateş Müttefikleri bölünebiliyor. Hasar yarıçapı biraz arttı ve hasar %480'den %1920 silah hasarına yükseltildi.

Mystic Ally - Earth Ally: Hasar %380'den %4500 silah hasarına yükseltildi.

Wizard | Skill Değişimi:
Mirror Image: Mirror Image simgesi artık kaç Ayna Görüntünün etkin olduğunu gösteren bir sayaç görüntüler.

Item Değişiklikleri

Inna's Mantra 4-Piece Set:.
Dört Mantranın temel etkisini her zaman kazanın. Elinizdeki her Mystic Ally için %5 hasar azaltma kazanırsınız. Mystic Ally artık hasar almıyor.

Inna's Mantra 6-Piece Set:Her zaman beş Mystic Allies'in pasif yeteneklerini kazanın. Düşmanlara saldırmak, en fazla 10 Mystic Ally olmak üzere 15 saniye süren seçtiğiniz Mystic Ally yaratır. Mystic Ally hasarı, sahip olduğunuz her Mystic Ally için %950 artar.

The Crudest Boots: Mystic Ally, yanınızda savaşan iki Mystic Ally çağırır. %300 ila %400 daha fazla hasar verirler ve aktif formlarıyla daha uzun süre saldırabilirler.

Bindings of the Lesser Gods: Cyclone Strike tarafından vurulan düşmanlar, Mystic Ally'inizden 5 saniyeliğine %300 ila %400 arası artırılmış hasar alır. Bölünmüş Ateş Ally bu bonusun 5 katını kazanır.

Geliştirici Notu:  Inna's Mantra diğer Monk setlerine benzer şekilde oynandı ve güçlü bir kimliğe sahip değildi. Mystic Ally sadece pasif bir güç artışı sağlamak yerine daha önemli bir rol oynadığını görmek istiyoruz.

Aegis of Valor 2-Piece Set: Fists of the Heavens ile saldırmak sizi güçlendirir ve Heaven's Fury'nin 5 saniye boyunca %125 arttırılmış hasar vermesini sağlar. 3 kata kadar istiflenir.

Masquerade of the Burning Carnival 6-Piece Set: Sizin ve Simulacrum'larınız tarafından kullanılan Bone Spear, %6000 daha fazla hasar verir.

Geliştirici Notu: Aegis of Valor ve Masquerade of the Burning Carnival birkaç sezondur aşırı performans gösteriyor. Bu setleri rekabetçi çeşitlilik açısından ayarlıyoruz.

By : Midnite 14.06.2021 | 16:20
Son Düzenleme: 15.06.2021 | 18:09 Gönderen: Midnite
Etiketler: