Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


Diablo 3 PTR 2.7.2  (Okunma sayısı 11385 defa)

2.7.2 güncellemesi için iki haftalık PTR test dönemimiz 4 Kasım' 2021 da başlıyor.


Aşağıdaki ön yama notlarına bir göz atın ve Soul Shard sisteminden ve eşya dengesi değişikliklerinden en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı teori oluşturmaya başlayın; Yama 2.7.2 PTR yakında gelecek.

----

Sınıf ve Denge Değişiklikleri: En önemli sınıf değişikliklerinin dikkat çekmesini sağlamak için, Witch Doctor, Barbarian, Necromancer, Wizard ve Demon Hunter'daki set değişiklikleri üzerinde testlere ve geri bildirimlere odaklanmanızı isteriz.
Yeni Sezon Tema Testi: Soul Shards'ın yer aldığı sezonluk tema içeriği hakkında geri bildirim toplamak istiyoruz.

Sezon :

Yeni Sezon Teması: 25. Sezon, Soul Shards adında yeni bir tür soketli öğe sunuyor. Nephalem, oyunculara şeytani yeni güçler veren Cehennemin Lordlarına dayanan 7 benzersiz Soul Shard bulabilir. 3 Prime Evil Soul Shard'dan biri Miğferlere(Helms) ve 4 Lesser Evil Soul Shard'dan biri Silahlara(Weapons) takılabilir. Her Soul Shard, sezona özel yeni bir sarf malzemesi olan Hellforge Ember kullanılarak üç kez yükseltilebilir.

Soul Shards ve Hellforge Embers, Sanctuary'nin herhangi bir yerinden düşebilir, ancak Soul Shards'ın Bosslardan düşme şansı daha yüksektir. Ruh Parçaları takas edilemez, ancak kurtarılabilir veya Caldesann'ın Çaresizliğinde kullanılabilir. Bir seferde yalnızca bir Prime Evil Soul Shard ve bir Lesser Evil Soul Shard kullanabilirsiniz. Son olarak, Soul Shards ve Hellforge Embers yalnızca Sezonluk oyunda düşer ve sezon bittiğinde sezonluk olmayan karakterinize aktarılmaz.

Geliştirici Notu: Diablo Franchise'ın yaklaşan 25. Yıldönümü ile birlikte oyuncuların Nephalem'in geçmişinin karanlık tarafını keşfetmelerini istedik. 25. Sezonda oyuncular, kendilerine Cehennem Lordlarının özlerini aşılayarak kötülüğü kucaklayabilirler. Oyuncular, yedi Lord of Hell'e dayanan şeytani Soul Shards'ı keşfetmek ve yükseltmek için Sezon Yolculuğuna başlayacaklar. Oyuncular, Prime ve Lesser Evil'i somutlaştırarak Sanctuary'nin iblislerine yeni biçimlerde acı ve ıstırap verecekler. Oyuncuların gerçek güçlerini ortaya çıkarmak için Soul Shards'ı ele geçirmelerini bekleyemeyiz.

Eşyalar (Item):
Değişiklikler:

1. Remorseless : While both Wrath of the Berserker ve Call of the Ancients are aktif iken, Hammer of the Ancients 600-800% hasarı arttırıldı.
Geliştirici Notu: Gücü belirli bir sete koymadan Barbarian's Hammer of the Ancients oyun stilini güçlendirmek istedik.

2.  Shukrani's Triumph : Spirit Walk, siz 3 kez saldırana veya 20 yarda yakınınızda seçkin bir düşman olana kadar sürer. Ruh alemindeyken yapılan saldırılar %75-100 daha fazla hasar verir.

3. Lakumba's Ornament : Soul Harvest yığınınız en az (1-3) ise alınan tüm hasarı %60 ve her Soul Harvest yığını için ek %2 azaltır.

4. Spider Queen's Grasp :  Corpse Spiders %600-800 ek hasar verir ve çarpma anında düşmanları %80 yavaşlatan bir ağ bırakır.

5. Brood of Araneae : Corpse Spiders ek %75-100 hasar verir ve her örümcek ısırığı hedefin 5 saniyeliğine Corpse Spiders'tan ek %1 hasar almasına neden olur.

6. Spirit of Arachyr (2-piece bonus): Corpse Spiders artık canla doğuyor ve iki kat daha hızlı saldırıyor.

7. Spirit of Arachyr (4-piece bonus): Arkasında 15 saniye süren ve düşmanları yavaşlatan ağlar bırakan kalıcı bir Örümcek Kraliçe çağırın. Web'deyken %75 daha az hasar alırsınız. Örümcek Kraliçe'ye, Ceset Örümceklerinizi attığınız yere gitmesi ayarlandı.
Geliştirici Notu: Witch Doctor'ın Spirit of Arachyr setini ve ayrıca birkaç efsanevi Witch Doctor öğesini elden geçirdik. Bu değişikliklerle Spirit of Arachyr'e daha fazla lezzet ve oynanış kazandırmayı ve Witch Doctor'lara çok ihtiyaç duyulan bir güç artışı sağlamayı umuyoruz.

8. Marauder's Encasement  (4-piece bonus) :  Sentries, %400 daha fazla hasar verir ve bunu yaptığınızda Elemental Arrow, Chakram, Impale, Multishot ve Cluster Arrow'u kullanır ve ayrıca donanımlı Hatred harcayanlarınızı otomatik olarak kullanır.

9. Marauder's Encasement  (6-piece bonus) : Birincil yeteneginiz olan Elemental Arrow, Chakram, Impale, Multishot, Cluster Arrow, Companions, Vengeance ve Sentries, her aktif Sentry için %120000 daha fazla hasar verir.

10. The Shadow's Mantle :  Impale, isabet ettiği ilk düşmana %75000 ve sonraki düşmanlara %25000 ek silah hasarı verir.
Geliştirici Notu: Marauder setinin Demon Hunter Embodiment'ını, ona eski işlevlerinin bir kısmını verecek şekilde ayarladık ve gücü Sentries'e geri kaydırdık. Ek olarak, The Shadow's Mantle setini birden fazla hedefe karşı daha etkili hale getirmek için güçlendirdik.

11. Bones of Rathma  (6-piece bonus) : Her kalıcı aktif minyon, Army of the Dead'in hasarını %31.500'e kadar %1750 artırır.
Geliştirici Notu: Necromancer's Bones Rathma setinin yeniden tasarımı başlangıçta umduğumuz kadar güçlü olmadı, bu yüzden gücünü artırdık.

12. Firebird's Finery  (2-piece bonus) : Disintegrate Düşmanları ateşleyerek ölene kadar saniyede % 1500 silah hasarı almalarını sağlar. Öldüğünüzde gökten bir meteor düşer ve sizi diriltir. Bu etkinin 60 saniyelik bir bekleme süresi vardır.

13. Firebird's Finery  (6-piece bonus) :  Ignite bir hedefe uygulandığında %2500 daha fazla hasar kazanırsınız. Ignited bir düşmana, yönlendirme yapmayan bir ateş büyüsü ile vurarak, Ignite hasarının, Combustion yükleriyle çarpılmasını sağlar.
Geliştirici Notu: Wizard Firebird's Finery'si 2.7.0 yamasında yeniden doğdu ve o zamandan beri tüm etkinlikler için oyundaki en güçlü yapılardan biri oldu. Firebird's Finery'yi diğer sınıflar ve yapılarla daha uyumlu hale getirmek için gücünü azaltmanın zamanı geldi.

PTR Nasıl katılırım. Link..

Kaynak : https://news.blizzard.com/en-gb/diablo3/23730897/diablo-3-ptr-2-7-2-preview-blog

By : Midnite 03.11.2021 | 09:11
Son Düzenleme: 03.11.2021 | 16:39 Gönderen: Midnite
Etiketler:

Sayfa: 1   Yukarı git

Yorum Yapın

Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.