Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


FRANK PEARCE ve J. ALLEN BRACK 'ten Mesaj Var  (Okunma sayısı 2717 defa)

FRANK PEARCE VE J.ALLEN BRACK’’IN MESAJI
Frank Pearce
Yeni jenerasyon liderlerin öncülük edebilmesi adına benim Blizzard'dan uzaklaşma zamanım geldi.


Blizzard'la olan yolculuğum 28 yıl önce başladı. Allen bana kendisine ve Mike’a katılmam için ve hayallerindeki video oyununu yapmamız için bir fırsat sundu. Bu video oyunlarında paylaştığımız ortak tutkuydu ve bir gün oyunları yapmak için fırsatım olmasını umuyordum. Karar benim için oldukça kolaydı- Bu yola başlarken internet araştırmalarının bir artısını göremedim. Allen’in teklif yazısı benim için sahip olabileceğim en iyi ve tek şanstı. Geriye baktığımda Blizzard'ın bir parçası olmakta oldukça şanslıydım.

Bizim çalışmalarımızda kılavuzumuz iyi niyetli olmaktı. Sadece kendi oynamak istediğimiz oyunları yaptık ve bizim gibi düşünen insanların bu oyunları oynamak isteyeceğini düşündük.  Bu gün dünyayı epik bir gösteride bir araya getirebilmek için daha hırslı çalışmaktayız . Yarattığımız içeriklerden pozitif yönde çok sayıda insanı etkilediğimiz için çok gururluyum.

Blizzard’da olan zamanım hem benim profesyonel kariyerini hem de yetişkin hayatımı kapsar. Sayısız hatıram var burada. Dünyada yaşayan en iyi geliştiriciler ve en ayrıcalıklı insanlarla çalıştım. İlk BlizzCon benim hatıralarımda ayrı bir önem taşımaktadır. Çünkü yaptığımız işlerin insanlar tarafından denendiği ve topluluklar halinde beğenildiği bir yerdi.

Sözcükler Blizzard'a olan şükran duygularımı açıklamaya yetmez, bizim oyunumuz, bizim çalışanlarımız ve bizim birliğimiz. Blizzard'dan önce aidiyet duygusu olabilecek bir yer aradım. Fakat şimdi biliyorum ki diğer birçok insan gibi burada her zaman bir yerim var. Beni kabul eden ve destekleyen herkese teşekkür ederim.

J ve Ray ile yıllarca çalıştığım için oldukça şanslıydım fakat şimdi maceranın nasıl devam edeceğini onlar belirleyecek. Onlar inanılmaz derecede yetenekli, deneyimli ve Blizzard ve topluluğumuz için neyin önemli olduğunu bilen insanlar. Onların rehberliğinde Blizzard'ın geleceği gerçekten harika olacak. Bir çok heyecan verici girişim çalışmaları var onları görmek için sabırsızlanıyorum.

Blizzard’da yaptığım her şey tutkum tarafından yönlendirildi. Oldukça uzun süre büyük tutkuyla çalıştım. Şimdi bana ne yapmam gerektiğini zaman gösterecek. Daha çok açık hava aktiviteleri yapmayı planlıyorum. Özellikle bir enstrüman çalmayı öğrenmeyi çok isterim. Geçmişte çok önem vermediğim hayatımın görünüşüne daha çok önem vermek isterdim. Şurası kesin ki Blizzard ailesinin bir parçası olmaya devam edeceğim.

Blizzard’dan ricam ve umduğum şey Blizzard değerlerine bağlı olarak yarattığınız gelecekte  nazik ve sorumluluk sahibi olmanızdır. Blizzard benim için özel bir yer ve özel bir topluluk özellikle herkesle olan etkileşim Blizzard'ı geleceğe taşımaktadır. Herkese geçmişteki her şey için ve gelecekte paylaşacaklarımız için teşekkür ederim.

İyi oyna Adil oyna

Frank


J. Allen Brack
Bugün benim kahramanım, bizim kurucularımızdan biri ve arkadaşlarımızdan biri için veda zamanı. Geçen sene yeni pozisyonuma geldiğimde Frank geçiş için Ray Gresko ve benim oyunlarımda, kültürümde ve Blizzard'ın geleceğinde danışman rolündeydi. Onun desteği hafife alınmayacak kadar değerli ve önemliydi.

Frank ile tanışmam Blizzard'ın iş görüşmesindeydi. Heyecanlı olmamın sebebi sadece sevdiğim bir firmada iş sahibi olma şansım değil, Blizzard'ın kurucularından biriyle yüz yüze olmaktandı.
Frank bazen korkutucu ve biraz hırçın olabilmektedir. Fakat bu hislerinin altında derin Blizzard aile sevgisi ve Blizzard'ın topluluğunu oyunları çevresinde geliştirme duygusu vardı. Frank benim için övünerek söylüyorum ki yakın arkadaşımdı. Frank beni sürekli koşuşturmacaya sokan ve bu koşuşturmacaları yıllarca beraber aşmamızı sağlayan insandı.

Birçoğumuz için Frank içine kapanıktır. Onun rahat halini görmememizin sebebi Blizzard’ın kültürüne olan derin etkileri yüzündendir. Frank Blizzard'ın başından beri burada. Onun gelişmesinde, büyümesinde, başarıya ulaşmasında ve her şeyinde Blizzard'laydı. Blizzard Frank Pearce sayesinde daha iyi.

Birkaç BlizzCon önce Frank insan iletişiminin video oyunlarında ne kadar önemli olduğunu, bu olayın insanı bir birliğe aitmiş gibi hissettirdiğini ve oranın daha önemli bir yer haline geldiğini söylemişti. Frank şimdi zırhını çıkarıyor çünkü Blizzard'ın gelişmesinde yaptığı etki ve bizlerle olan bağlantıları artık bu ışığın bizler tarafından ileri taşınacağının göstergesidir. O her zaman burada bizimle.

Seni seviyoruz Frank

JAB 

Kaynak : https://news.blizzard.com/en-us/blizzard/23053770/message-from-frank-pearce-and-j-allen-brack?blzcmp=app

By : XanthiC 20.07.2019 | 14:31
Son Düzenleme: 20.07.2019 | 14:43 Gönderen: Midnite
Etiketler:
Nekroses 20.07.2019 | 21:05


Vay be... :/